Svadobné líčenie

O svojom svadobnom dni väčšina žien sníva už od malého dievčatka a to čo chceme, je vyzerať oslňujúco, ako princezné. Aby sme však vyzerali dokonale a zároveň vkusne, je potrebné, aby spolu všetko hralo. Dôležitou súčasťou vzhľadu každej nevesty je líčenie. Make-up by mal ladiť nie len s odtieňom a štýlom šiat, ale aj so štýlom celej svadby, s kyticou a ďalšími podstatnými detailmi. Podstatné však je, a to v neposlednom rade, aby zostala zachovaná Vaša predstava a to, čo je Vášmu srdcu blízke. Toto všetko by mala správna vizážistka vziať do úvahy a zároveň Vám odporučiť to, čo Vám pristane a vyzdvihne Vašu prirodzenú krásu.

Skúška svadobného líčenia


Keďže toto líčenie, ako aj samotný svadobný deň, je výnimočné, je vhodné využiť možnosť skúšky svadobného líčenia. Pomôže Vám ujasniť si Vašu predstavu a zároveň to, v čom najlepšie vyniknete. Vizážistka by mala všetko skombinovať tak, aby ste sa cítili sami sebou a zároveň výnimočne. Váš pocit rozhoduje.

Nemeňte svoje návyky a nezabúdajte na hydratáciu!


Veľa budúcich neviest robí jednu zásadnú chybu – radikálne menia svoje stravovacie návyky, skúšajú rôzne detoxikačné kúry s vidinou dosiahnutia ideálneho vzhľadu. Ale pozor! Telo na takéto náhle zmeny nie vždy zareaguje tak, ako ste očakávali. Vyplavovanie toxínov z tela sa môže prejaviť na Vašej pokožke, napríklad vo forme rôznych vyrážok, či ekzémov a takéto komplikácie v deň svadby rozhodne nechce žiadna nevesta.
Na čo však rozhodne netreba zabúdať je hydratácia. Nie je nič žiarivejšie a krajšie ako svieža a hydratovaná pleť. Zvýšte preto príjem tekutín a to hlavne vo forme čistej vody. Taktiež je dôležitá pravidelná starostlivosť o pleť zvonka, ideálne v podobe dôkladne zvolených denných a nočných krémov. Platí to aj pre mastnú pokožku! Návštevu kozmetičky určite neodkladajte na poslednú chvíľu, dohodnite si termín o niečo skôr, aspoň niekoľko týždňov pred svadbou. Úpravu obočia si naopak nechajte na koniec.

A je to tu – svadobný deň


Ideálne je, aby Vás vizážistka prišla upraviť k Vám domov, alebo na miesto, kde sa konajú prípravy nevesty. Verte, že vo Váš svadobný deň čas beží neuveriteľne rýchlo, a preto sa pre Vaše pohodlie snažte minimalizovať presuny. Ráno si jemne očistite pleť a opäť poriadne hydratujte. Po príchode vizážistky si urobte pohodlie a všetky ďalšie úlohy nechajte na svedkov a družičky. Vám začína relax. Tím vizážistiek Krasotika MUA sa o všetko, čo sa Vašej vizáže týka, postará. Keďže je v našom tíme viac vizážistiek, ochotne nalíčime, podľa Vašich požiadaviek, aj ďalších svadobných hostí (Vašu mamu, sestry, budúcu svokru, či družičky). Okrem toho Vám pomôžeme s finálnymi úpravami v svadobných šatách, prípadne máte možnosť využiť služby koordinácie svadobných príprav v deň svadby a asistenciu pri svadobnom fotení. Svadba je slávnostným aktom, ktorý bude pre Vás zvečnený nielen na krásnych svadobných fotografiách, ale aj vo Vašich spomienkach. V Krasotike veríme, že aj s našou pomocou bude Vaša svadba taká, akú ste si vysnívali a tieto radostné chvíle si budete naplno užívať s vizážou, ktorou oslníte nielen svojho nastávajúceho…

Zanechajte komentár.