Svadobné líčenie a vlasy

Každá nevesta chce byť počas svojho svadobného dňa dokonalá. K tomu je potrebný make-up, ktorý podtrhne jej krásu, bude vyzerať skvelo na fotkách a vydrží po celý deň aj noc.

Vaša predstava svadobného líčenia je u nás na prvom mieste rovnako, ako aj trvácnosť make-upu. Uvedomujeme si, akú zodpovednosť nám vkládate do rúk. Dôverujte nám, budete spokojná. Ponúkame Vám možnosť skúšky svadobného líčenia, na ktorej nám opíšete Vašu predstavu, ktorú prepojíme so štýlom Vašej svadby a s tým, čo Vám pristane a vyčaríme tak Vaše najkrajšie “ja”.

Okrem toho zaistíme líčenie a vlasy pre Vašu maminu, sestru, družičky a svadobných hostí. V prípade potreby zkoordinujeme prípravu nevesty s ostatnými svadobnými aktivitami tak, aby bol priebeh hladký a bez problémov. Pomôžeme Vám nielen s Vašou vizážou ale s celkovými úpravami do konečnej podoby dokonalej nevesty.

Nechajte sa rozmaznávať v našich priestoroch alebo priamo doma našimi profesionálnymi vizážistkami a zahoďte obavy počas Vášho veľkého dňa za hlavu. Vyzerajte a cíťte sa ako princezné. Budete nádherná, budete dokonalá, budete nevesta, na ktorú sa nezabúda. Postaráme sa o to.

  • Make-up a vlasy pre nevestu vrátane skúšky
  • Make-up a vlasy pre svadobných hostí
  • Naša prítomnosť priamo na mieste príprav nevesty
  • Odborná konzultácia vizáže vzhľadom k štýlu svadby
  • Koordinácia príprav nevesty

Pozrite si výsledky našej práce vo fotogalérii a pre informácie ohľadom ceny kliknite tu.