Stojíte ráno nad preplnenou skriňou a aj tak neviete, čo si ráno obliecť? Stále ste nenašli make-up, ktorý by vyhovoval Vašej pokožke? Alebo netušíte ako skrotiť Vaše nepoddajné vlasy?

V tom prípade je tu pre Vás poradenstvo v oblasti osobnej vizáže. Certifikovaná a profesionálna make-up artistka a stylistka Vám vďaka svojim skúsenostiam a odborným znalostiam pomôže nájsť Váš štýl v obliekaní, líčení a vlasovom stylingu. Ušetrí Vám dlhé hodiny hľadania vhodných produktov a podá Vám cenné znalosti z oblasti módy, kozmetiky a úpravy vlasov.

Naša stylistka s Vami najskôr prediskutuje Váš životný štýl, na základe ktorého spoločne nájdete štýl obliekania a celkovej vizáže, ktorý sa Vám páči a hodí. Spolu s Vami pretriedi Vašu skriňu aj kozmetické produkty, ktoré vlastníte. Počas spoločných nákupov doplníte do Vášho šatníka aj kozmetickej taštičky základné kúsky, ktoré by Vám nemali chýbať a ukáže Vám ako sa správne nalíčiť, aby ste zvýraznili krásne črty tváre. Okrem toho Vám poskytne mnoho užitočných rád a tipov, ktoré oceníte pri každodennej vizáži.

Po stretnutí s osobnou štylistkou sa pre Vás stane veta „nemám čo na seba“ minulosťou. Nájdete si svoj štýl a budete presne vedieť aké kúsky oblečenia skombinovať a aké kozmetické produkty máte použiť, aby vynikla Vaša krása, ako máte skombinovať rôzne časti odevu a účesov, aby ste vyzerali vždy upravene.

 

Služby

 • konzultácia štýlu obliekania a celkovej vizáže na základe životného štýlu, typu postavy a vkusu
 • pretriedenie Vášho šatníka
 • spoločný nákup oblečenia z kamenných a internetových obchodov
 • vyskladanie outfitov vhodných na bežné nosenie aj špeciálne príležitosti
 • určenie typu a odtieňa pleti, vyhodnotenie vhodného typu líčenia
 • pretriedenie Vašej kozmetickej výbavy
 • doporučenie produktov na denné líčenie vhodných na Váš typ pleti
 • doporučenie produktov na večerné líčenie podľa príležitosti
 • spoločný nákup kozmetických produktov z kamenných a internetových obchodov
 • konzultácia sebalíčenia a praktická ukážka denného a večerného make-upu
 • poradenstvo v oblasti vlasového stylingu a líčenia na základe Vášho šatníka
 • doporučenie a praktická ukážka základných účesov podľa typu vlasov

Darčekový poukaz:

Poradenstvo môžete podarovať svojej priateľke, mamine, sestre, manželke či kamarátke. Vystavíme Vám vkusný darčekový poukaz. Neváhajte nás kontaktovať.


https://mua.krasotika.sk/wp-content/uploads/2018/08/nika1-526x670.jpg

Moje meno je Nikola. Som certifikovanou vizážistkou a stylistkou. S vizážou mám bohaté skúsenosti vďaka tomu, že chodím líčiť na rôzne módne prehliadky a fotenia a zároveň líčim ženy po celom Slovensku na ich významné životné udalosti.
Milujem farby a rada sa v nich poriadne vybláznim, no viem aj kedy nie sú vhodné a je lepšie staviť na eleganciu. Nebojím sa experimentovať v móde, no poznám hranice. Vyznám sa v kozmetických produktoch, rozoznám ktoré kozmetické produkty sú naozaj kvalitné a ktoré je lepšie nechať ležať na poličke v obchode. Rada sa s Vami o moju vášeň podelím a pomôžem Vám nájsť Váš štýl a to, čo sa hodí práve Vám.


Prihlásenie | Otázka

Telefónne číslo: + 421 2 222 003 04
E-mail: mua@krasotika.sk


Po prijatí Vašej prihlášky na poradenstvo Vás budeme čoskoro informovať o ďalšom postupe.

Vyplnením a odoslaním súhlasíte so spracovaním zadaných údajov spoločnosťou BeautyCo s.r.o. s cieľom vybavenia vašej žiadosti (Zásady spracovania osobných údajov) a zároveň so Všeobecnými obchodnými podmienkami.