Svadba: Týmto 5 veciam sa radšej vyhnite

Svadba je udalosťou, o ktorej mnoho žien sníva od detstva. Viete ale, čomu sa treba vyhnúť, aby bol Váš veľký deň perfektný?

1. Kopírovaniu


Buďte originálna. Pinterest a Instagram sú dobrými zdrojmi inšpirácie, ale buďte verná svojmu vkusu. Jasne si definujte štýl svadby a ďalej to bude jednoduché. Ľahko doň zladíte všetko od pozvánok, cez dekorácie až po líčenie a šaty.

2. Make-upu a vlasom, na aké nie ste zvyknutá


Svoj svadobný deň (a noc) si máte užiť, nemáte sa obávať o svoj make-up alebo vlasy. Aby ste sa cítili komfortne, využite služby profesionálky a nepodceňte skúšku svadobného make-upu a účesu. Budete tak mať istotu, že sa budete cítiť dobre a že líčenie vydrží.

Náš tip: Poproste svoju vizážistku, aby vám pripravila produkty, ktoré budú počas svadobného dňa Vašimi must have. Jednoducho tie, ktorými make-up osviežite za pár sekúnd. Nezabudnite na rúž, ktorý použila.

3. Porovnávaniu


Už od zásnub sa porovnávate s kamarátkami, nebodaj so sociálnymi sieťami? Nie je vždy zlato, čo sa bliští. Nespôsobujte si zbytočne stres a stavte na svoju intuíciu, buďte k sebe úprimná a rozpoznajte to, čo sa naozaj páči Vám.

4. Stresu


Svadba = stres. Nemusí to tak byť ale vždy. Výber miesta, torty, aj výzdoby môže byť zábava. Urobte si moodboard a plánujte. Alebo nechajte plánovanie na svadobnú agentúru. Ale hlavne, vyhnite sa stresu tesne pred svadbou. Večer vopred sa už len tešte a v noci sa dobre vyspite, čaká Vás dlhý deň, kedy bude chcieť každý stráviť chvíľu s nevestou.

5. Neprofesionálnemu fotografovi


Aby ste mali krásny svadobný fotoalbum a krásne zvečnené spomienky, veľkým oblúkom sa vyhnite neprofesionálnemu fotografovi. Stavte na skúseného a hľadajte primárne svadobného. Túto investíciu rozhodne oľutujete menej ako nepekné fotky zo dňa, ktorý sa už opakovať nebude.

A nakoniec, prajeme Vám krásny svadobný deň a láskyplný život! 🙂

Zanechajte komentár.