Aké boli Bratislavské módne dni 2017?

Bratislavské módne dni asi netreba predstavovať. Každý, kto sa pohybuje v prostredí módy a krásy už o tejto prestížnej módnej udalosti počul. Vychýrenú prehliadku najnovších trendov svetových módnych značiek a tvorby domácich i zahraničných módnych dizajnérov môžeme sledovať prostredníctvom Bratislavských módnych dní už 12 rokov. A my v Krasotike sme veľmi hrdí, že v roku 2017 sme boli súčasťou tejto veľkolepej módnej udalosti.

Krasotika bola reklamným partnerom Bratislavských módnych dní. V priebehu celého roka sa náš tím profesionálnych vizážistiek staral o dokonalý vzhľad modeliek. Do rúk im boli zverené tie najkrajšie ženy a dievčatá z celého Slovenska. A naše šikovné vizážistky Krasotika MUA im vykúzlili nádherné líčenie počas trojdňových jarných i jesenných prehliadok, ale aj počas jednodňovej letnej prehliadky, ktorá sa konala na Hlavnom námestí v Bratislave a bola prístupná aj pre verejnosť. V decembri zase vytvorili nádherné a skutočne luxusné líčenie pre exkluzívnu VIP prehliadku plesových šiat, ktorá je vstupom do nadchádzajúcej plesovej sezóny.

Bratislavské módne dni by Mercedes Benz sú o zážitku. Zážitku z pohľadu na krásne modely od popredných slovenských návrhárov a tiež z pohľadu na modelky, bez ktorých by to počas módnych šou, samozrejme, nešlo. Ako hlavná organizátorka BMD sa snažím ľuďom neustále prinášať to najlepšie nie len z módy, ale aj v rámci služieb. Nedá mi preto nevyzdvihnúť výbornú spoluprácu so spoločnosťou Krasotika, ktorá bola tento rok súčasťou všetkých prehliadok a postarala sa o to, aby jednotlivé kusy oblečenia aj vďaka líčeniu modeliek ešte viac vynikli. Vyzdvihujem najmä profesionalitu celého tímu, spôsob organizácie, vybavenie, ochotu, dochvíľnosť, výbornú komunikáciu a v neposlednom rade uvoľnenú atmosféru, ktorá aj vďaka ním v backstage Bratislavských módnych dní vládla.

Mária Reháková

riaditeľka BMD

Módne prehliadky sa niesli v znamení zvučných mien – na prehliadkovom móle tak bolo možné vidieť nádherne nalíčené modelky odeté do krásnych kúskov od známych dizajnerov, medzi ktorých patrí napríklad Veronika Kostková, Jana Polak, Poner či Veronika Hložníková. Vizažistky Krasotika MUA si na make-upe naozaj dali záležať – prehliadky tak boli dokonalou symbiózou medzi líčením a oblečením. Vizáž modeliek bola ladená do neutrálnych tónov, ale prevedenie bolo výrazné. Dôraz bol kladený na dokonalé kontúrovanie a rozjasnenie tváre, oči boli zvýraznené s použitím umelých mihalníc.

Bratislavské módne dni boli skutočne impozantné. Módne prehliadky boli pastvou pre oči, ktorá však jedinečnou atmosférou potešila i dušu. Bolo pre nás potešíním, že sme na tejto akcií mohli spolupracovať a podielať sa tak na tejto unikátnej módnej udalosti.

 

Zanechajte komentár.