Trenčín Mesto Módy

Móda a krása kráčajú ruka v ruke. Keď sa k tomu pridajú odborníci, vznikne veľkolepá výstava Trenčín Mesto Módy. Tento rok došlo po rokoch k jej znovuzrodeniu a Krasotika nemohla pri tom chýbať. V dňoch 22. a 23. septembra sa vizážistky Krasotika MUA starali o make-up modeliek.

Oba dni prebiehali módne prehliadky od známych slovenských i zahraničných návrhárov. Zároveň mali návštevníci možnosť sa inšpirovať, prípadne sa niečim potešiť.

Šaty, make-up aj vlasy modeliek sa niesli v rôznych štýloch ako Sixties, Hippies, Eighties, Flappers či Punk. Naše vizážistky sa s make-upom skutočne vyhrali. Obzvlášť pri príprave modeliek na galavečer, ktorý bol pomenovaný Prierez módou.

Bola som nesmierne poctená, keď na výstavu Trenčín Mesto Módy prijala pozvanie na spoluprácu Krasotika spoločnosti BeautyCo. Už pri prvom jednaní som vycítila, že táto spolupráca bude to, čo som dlho hľadala. A to hneď z viacerých dôvodov. Počas svojho dlhodobého pôsobenia vo fashion sfére som sa málokedy stretla s tým, že predajca dekoratívnej kozmetiky má zároveň vo svojom vlastnom tíme aj veľa odborných vizážistiek s profesionálnym a ľudským prístupom. To je pre mňa najdôležitejšie. Profesionalita spojená s ľudskosťou a zodpovednosťou. Vtedy je radosť pracovať! Pri veľkom počte modeliek, módnych prehliadok počas dvoch dní ale hlavne náročného galavečera Zlatá Fatima zvládli svoju úlohu nad moje očakávania. Určite budem poctená, keď budem môcť s nimi spolupracovať aj naďalej. Bola to pre mňa veľmi vzácna a podnetná spolupráca, kde som sa počas obidvoch náročných dní nemusela vďaka Krasotike o nič starať v rámci líčenia našich modeliek . Kvalita práce bola špičková a zadanie zvládli za hranice očakávania. A to je nenahraditeľný pocit.

Jana Jankovičová

Riaditeľka veľtrhu TMM

 

Fotografie: Simona Ščibravá

Zanechajte komentár.