10 beauty trendov, ktoré sú už out

Toto je už out! Čas plynie, doba sa posúva a trendy, ktoré ste milovali už nie sú v móde. Ktorým sa musíte ale vyhnúť skutočne veľkým oblúkom?

1. Oči orámované čiernou ceruzkou


Tento trend je out už dlho a preto dúfame, že o tom, že v móde nie je, už dávno viete. Rámovanie očí tvrdou čiernou farbou pôsobí ťažko, neprirodzene a len málokomu pomôže vyzerať dobre.

2. Kudrlinkové účesy


Tomuto trendu z minulého storočia podľahli určite vaše mamičky a babičky. V čase, kedy boli takéto účesy in vládol viac-menej jeden trend, ktorému sa vyhnúť nedalo. Dnes však už máme na výber a tak odporúčame porozhliadnuť sa po účese, ktorý bude menej retro.

3. Prehnané kontúry do oranžovej farby


Za nás – oranžová v móde nikdy nebola. Nie je, ani nebude. Navyše na kontúrach. Nič nevie pokaziť výsledný dojem tak, ako nevhodný odtieň make-upu alebo kontúry.

4. Neprirodzené obočie/tenké obočie


Nie ste Edith Piaf, ani Jlo v roku 2000 a tak tenké obočie nie je nič pre vás. Radšej vyskúšajte prirodzené, ktoré sa nielen nosí, ale aj naozaj dobre vyzerá.

5. Prekreslené pery


Príliš prekreslené, príliš veľké a príliš neprirodzené pery sú out! Vyzerajú mimoriadne umelo a celkom zmenia výzor vašej celej tváre, čo je často na škodu. Ak máte naozaj úzke pery, samozrejme, vždy je tu miera, kedy to skúsiť môžete a bude to vyzerať prirodzene, poznajte ale svoje hranice.

6. Maska z make-upu


Make-upy s plným krytím sa tešili veľkej obľube pred pár rokmi, dnes sú ale úž úplne mimo trend. Dnes vám kľudne stačí slabšie krytie alebo aj BB krém, prípadne tónovací krém, ktorý vám pekne zjednotí tón pleti. A potom šup, všetko stačí doťuknúť korektorom.

7. Modré očné tiene


Modrá je dobrá, to bolo s najväčšou pravdepodobnosťou heslom modeliek, herečiek a iných hviezd v 90. rokoch minulého storočia. Tie jej nosili veľa a radi, dnes sú však modré očné tiene už (našťastie) len úsmevným pohľadom do minulosti.

8. Hnedý rúž na pery


Nebojte sa, nie všetky jeho podoby, samozrejme! Máme na mysli práve ten odtieň, ktorý sa „hodil“ alebo radšej nosil, k modrým očným tieňom… Hnedé rúže v nude odtieňoch a pekné podtóny sú stále v kurze!

9. Príliš veľa bronzeru/lícenky


Hovorí sa, menej je viac a to platí pri používaní bronzeru a lícenky túto sezónu, dvojnásobne. Look, kedy ste bronzová celá alebo look, kedy vyzeráte ako bábika vďaka lícenke, sú už v nenávratne.

10. Baby doll riasy


Tieto riasy ala Twiggy zažili obrovský comeback, ale nadšenie už utíchlo. Nakoniec, ošial prešiel ženy z typického dôvodu – trend vyzeral príliš umelo a to je v dňoch, kedy je in prirodzenosť, predsa nezchodné.

Zanechajte komentár.